Odalar

Standart Oda Standart odalarımız en  fazla 3 yetişkin konaklayacak şekilde dizayn edilmiştir. 1 adet Split Klima, kabinli duş, WC, Fön, Balkon, Telefon, taban parke döşeme ,1 adet 51 ekran LCD TV, Güvenlik Kasası (ücretli), Mini Bar (giriş günü sadece su). *Single odalar; tek katlı bungolow olup ,diğer standart odalardan daha küçüktür.   Aile Odası Aile odalarımız 2 ayrı yatak odasından oluşmakta ve standart oda özelliklerine sahiptir. Bir adet Split Klima, kabinli duş, WC, Fön, Telefon, 1 adet 51 ekran LCD TV, Güvenlik Kasası (ücretli), Mini bar (girişte sadece su) mevcuttur. Maximum 4 yetişkin konaklama imkanı mevcuttur.

Read More

Otel Hakkinda

Side Sunberk Otel  güzel bir bahçe içinde, iki katlı ana bina ve ana binayı çevreleyen tek katlı bungolawlar ve standart odalar olarak 4000m² alan üzerine inşa edilmiştir. Ana binanın tamamı standart ve aile odalarından oluşup 60 adettir. Bunu yanında ana binayı çevreleyen tek katlı 13 adet bungalow ve 20 adet standart oda mevcuttur. Asansör yoktur. Sahile olan mesafemiz 150 metredir.Denizi sığ ve kumu incedir. Otelimiz, Side’nin merkezine 800 m., Manavgat’a 5 kilometre mesafededir. Otel çevresinde ücretsiz açık otopark olup 65 km mesafedeki havalimanına ücretli servisimiz mevcuttur .

Read More

Konum

SİDE (ŞEHİR MERKEZ) 0,8 Km SİDE SAHİLYÜRÜYÜŞ YOLU(PROMENADE) 150 Metre KUMKÖY(MERKEZ) 4 Km MANAVGAT 4 Km ANTALYA HAVALİMANI 65 Km

Read More

Havuz ve Aktiviteler

HAVUZLAR 1 adetAçıkHavuz(tatlısu)                    :80 m ² 1 adetAçıkÇocukHavuzu(tatlısu)       :5 m ²    (Çocuk havuzu ana havuz ile birleşiktir ve bariyer ile ayrılmıştır.) SPOR  & SAĞLIK (Ücretsiz) *Masa Tenisi, Dart ve Satranç. *EĞLENCE (Ücretsiz) *ÇOCUK ÖZEL (Ücretsiz) *Çocuk oyun alanı, Bebek yatağı ve Ana restaurantta mama sandalyesi imkanı mevcuttur. *Türk Gecesi (Haftada bir defa)

Read More

Yiyecek & icecek

YİYECEKLER Kahvaltı (AçıkBüfe)                        08:00 – 10:00                                    (Ana Restoran) Öğle Yemeği (AçıkBüfe)                 12:30 – 14:00                                     (Ana Restoran) Kahve & Pasta                                      16:00 – 17:00                                     (Ana Restoran) Akşam Yemeği (AçıkBüfe)             19:30 – 21:00                                     (Ana Restoran) İÇECEKLER Havuz Bar  …

Read More

Hizmetler

ÜCRETSİZ SERVİSLER *Hoşgeldin Kokteyli. *Şezlong, şezlong minderi ve şemsiye (havuz). *Uyandırma Servisi (Resepsiyona bilgi). *Lunch Paket(Resepsiyona bilgi). ÜCRETLİ SERVİSLER *Wifi (tüm otel alanında) *Şezlong, şezlong minderi ve şemsiye. (sahilde) *Bilgisayarlı İnternet Kullanımı. *Telefon,Faks ve Fotokopi. *Güvenlik kasası.(odada, günlük 5 tl) *Türk Hamamı ,Masaj ve diğer uygulamalar. (Türk hamamı tesis içerisindedir.) *Su Sporları.(local  firmalar tarafından ,ücretli olarak verilir.) *Kurutemizleme ve çamaşır yıkama, çocuk bakımı, doctor & hemşire. *Araç kiralama,taxi ve havalimanı transferi. *Dondurma,taze meyvesuları,kutu içecekler,kapalı sular,Türk kahvesi ve import içecekler. *Türk Kahvesi, Espresso,Cappuccino ve Sıcak Çikolata.

Read More